Tisdag Tis 15 Mars Mar
Torsdag Tor 17 Mars Mar
Lördag Lör 19 Mars Mar
Söndag Sön 20 Mars Mar
Torsdag Tor 24 Mars Mar
Fredag Fre 1 April Apr
Söndag Sön 3 April Apr
Tisdag Tis 5 April Apr
Torsdag Tor 7 April Apr
Fredag Fre 15 April Apr
Söndag Sön 17 April Apr
Tisdag Tis 19 April Apr
Torsdag Tor 21 April Apr
Lördag Lör 23 April Apr
Lördag Lör 13 Augusti Aug
Torsdag Tor 1 September Sep
Lördag Lör 3 September Sep
Torsdag Tor 8 September Sep
Lördag Lör 10 September Sep
Lördag Lör 17 September Sep
Torsdag Tor 22 September Sep
Lördag Lör 24 September Sep
Torsdag Tor 29 September Sep
Lördag Lör 1 Oktober Okt
Tisdag Tis 4 Oktober Okt
Torsdag Tor 6 Oktober Okt
Lördag Lör 8 Oktober Okt
Tisdag Tis 11 Oktober Okt

Matchens knatte 2021/2022

Frölundas presentation av Matchens knatte är ett minnesvärt ögonblick för varje ung Frölundafantast. Och för varje spelare i något av föreningens ungdomslag som får möjligheten att kliva in på Scandinaviums is tillsammans med A-laget.

Örebro 30 september 2021:
Carl Brauer, Mathe Aronsson Jansson.

Timrå 2 oktober 2021:
Demi Birknäs, William Larsson.

Färjestad 7 oktober 2021:
Ellie Solveström, Alice Lemoigne Raspaud.

Rögle 14 oktober 2021:
Loui Selindh, Tage Berglund.

Timrå 19 oktober 2021:
Alexander Eriksson, Mio Möller.

Djurgården 28 oktober 2021:
Mang Ting Li, Sara Pihl.

Malmö 4 november 2021:
Gabriel Lopez, Casper Olander.

Skellefteå 6 november 2021:
Milo Liljebjörn, Oskar Hagström.

Växjö 20 november 2021:
Jennifer He, Jessie He.

Oskarshamn 30 november 2021:
Elton Welander, Bogdan Vujovic.

Linköping 4 december 2021:
Filip Ljusteräng, Hugo Johansson.

Brynäs 11 december 2021:
Molly Henriksson, Elise Lindmark.

Färjestad 15 februari 2022:
Love Crispell, Sebastian Neminen.

Oskarshamn 17 februari 2022:
Jonathan Frisk, Elliot Larsson.

Skellefteå 19 februari 2022:
Stella Mahan, Thuvalie Bladhammar.

Leksand 3 mars 2022:
Karl Sjöström, Gordon Onsholm.

Växjö 10 mars 2022:
Alexander Hansson, Leon Farinder.

Malmö 12 mars 2022:
Casper Wasserfaller, Sixten Linneros.

Djurgården 19 mars 2022:
Noah Olsson, Melker Tropp Vilén.

Linköping 24 mars 2022:
Victor Djurovic, Leonel Gunes.

Växjö 1 april 2022, kvart 1:7:
Linnea Österberg, Wilma Karlsson.

Växjö 5 april 2022, kvart 3:7:
Loui Hedell, Gabriel Andersson.

Luleå 17 april 2022, semi 2:7:
David Stefanovic, Johan Krantz.

Luleå 21 april 2022, semi 4:7:
Nahuel Sepulveda, Abbe Nyström.